Duté nýty

Duté nýty

Kromě plných a polodutých nýtů vyrábíme ve společnosti Zakrajšek d. o. o. i duté nýty. Jsme schopni vyrobit také nýty z neželezných kovů nebo barevné nýty, protože naše produkce je založena na produktech vyrobených na zakázku vždy pro konkretního zákazníka. Tím se snážímé svým zákazníkům zajišťovat nabídku na míru a vždy zcela plnit jejich přání. 

 

Duté nýty

Ve srovnání s plnými nýty jsou duté nýty méňe pevné a proto se používají pro nýtování tenčích materálů, jako například tenkých plechů a kožené galanterie, často se používají také při produkci domácích spotřebičů a v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu. Jejich charakteristickým rysem je, že lze skrz ně případně vložit různé předměty, jako například šňůry, pásky, dráty, elektrické kabely a podobně. 

 

Tvary, materály a velikost dutých nýtů

Lze u nás objednat duté nýty z následujících materiálů:

  • měď (Cu)
  • mosaz (CuZn)
  • hliník (Al)
  • hliník hořčík (AlMg)

 

Vybírat lze z různých velikostí, jsme vám schopni vyrobit i duté nýty průměru od Ø 4 až do Ø 6 mm a délky až do 35 mm. Další výhodou jsou barevné nýty nebo nýty z neželezných kovů, se kterými lze barevně kódovat nebo jasně rozlišovat mezi různými nýty.

 

Všechny nýty dokážeme vyrobit v různých velikostech a s různými tvary hlav v rámci uvedených omezení průměru a délky. Díky tomu, že všechny nýty vyrábíme na míru, můžeme se přizpůsobit zákazníkům a jejich přáním.