O nÁs

Společnost ZAKRAJŠEK d. o. o. se zabývá výrobou nástrojů a kovového zboží. Naše produkce je zaměřena především na vyrobu nýtů (plné nýty, poloduté nýty), svorníků, os a šroubů s metrickým závitem. Na výrobu nebo opravy nástrojů je k dispozici nástrojárna.

DirektorPočátky společnosti se datují už do roku 1965, kdy řemeslné práce probíhaly v rodinném kruhu. Společnost ZAKRAJŠEK d. o. o. byla založena v roce 2000 a vyvinula se ze společnosti

Orodjarstvo in kovinska galanterija, Sašo Zakrajšek s. p. Kvůli stálému zvyšování objemu výroby byl podnik přesunut do nových prostor.

Dnes jsou sídlo společnosti a výroba umístěny ve Slovinsku u města Medvode na Škofjelošské ulici, č. p. 36, na sídlišti Preska.

ředitel

 

Naše činnost je založena na mnohaletých zkušenostech, odborných znalostech zaměstnanců a na jasných cílech a vizi naší společnosti. Hledáme nové výzvy a moderní přístupy k výrobě vysoce kvalitního zboží, snažíme se o rychlou odezvu a hledáme vysoce hodnotné a spolehlivé partnery a dodavatele.

 

Ročně vyrábíme kolem 250 tun sériových výrobků na zakázku našich pravidelných a věrných zákazníků, jsme ale také k dispozici menším zákazníkům a jejich specifickým požadavkům.

Spojte se s námi, a domluvíme se na další spolupráci.

Přeji vámmnoho úspěchů při vašich obchodních jednáních.


Sašo Zakrajšek
ředitel

 

Kontaktujte nás

Máte dotaz?
V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat e-mailem na saso@zakrajsek.si nebo vyplňte kontaktní formulář.

 

Zakrajšek d.o.o.