Poloduté šrouby na zakázku

Poloduté šrouby

Ve společnosti Zakrajšek d. o. o. vyrábíme různé nýty (duté, plné, poloduté), osy, svorníky a šrouby (poloduté, duté, metrické, speciální…). Všechny naše produkty jsou vyrobeny na zakázku nebo po domluvě se zákazníkem, proto se vždy snažíme být včasní, přesní a flexibilní, díky čemuž jsou přání našich objednavatelů vždy splněna Mezi nejoblíbenější výrobky patří také poloduté šrouby, jsme vám schopni výrobit i jiné speciální šrouby. Ceny výrobků závisí na velikosti, materiálu, ze kterého je výrobek zhotoven, tvaru výrobku a jeho zvlášťních rysech. 

 

Poloduté šrouby z různých materiálů

V naší společnosti vyrábíme šrouby z různých materiálů, a to z železa (Fe), mědi (Cu), mosazi, (CuZn), hliníku (Al), hořčíku hliníku (AlMg) a stříbra (Ag). Poloduté šrouby v naší nabídce jsou výsledkem domácích zkušeností a odbornosti a vyrábí se na zakázku v naší dílně. Dlouholetá spolupráce s některými obchodními partnery je důkazem, že jsou naše produkty kvalitní a ceny konkurence schopné a že jsou objednavatelé s našími produkty spokojeni. Kromě toho stále získáváme nové zákazníky, přizpůsobujeme se jejich přáním a rozšiřujeme výrobu. 

 

Výběr odpovídajícího šroubu

Naši zákazníci obvykle už při příchodu přesně vědí, jaké šrouby (poloduté, plné, metrické...) nebo jiné výrobky potřebují a proto se jenom domluvíme na velikosti a ceně objednávky. Přesto se někdy stává, že si je zákazník vědom, k jakému účelu produkt potřebuje, ale neví přesně, jaký druh šroubů je nejvhodnější. V tomto případě se se svými zákazníky a různými odborníky poradíme a společně najdeme nejlepší řešení. Šrouby na zakázku jsme schopni vyrobit ve velikostech od M 2,5 až do M 6 a délky až do 40 mm.