Šrouby

 

Různé šrouby, vyrobené na zakázku

Šrouby jsou valcovité předměty s hlavou. Jsou různých velikostí a používají se pro připevnění jedné součásti na druhou nebo k zapojení dvou nebo více součástí dohromady. Jádro podnikání společnosti Zakrajšek d. o. o. spočívá ve vyrobě a prodeji šroubů (metrické, speciální šrouby), nýtů, os a svorníků. Podobu šroubů přizpůsobujeme přáním zákazníků, jejich tvar a rozměry se určují v závislosti na účelu a způsobu použití. Při výrobě je nejdůležitějši, že jsou šrouby vyrobeny v souladu s normami, aby vyhovovaly potřebám určité konstrukce. Při tom je největší důraz kladen na jejich pevnost. Výrobky správné kvality lze dosáhnout pouze prostřednictvím pravidelného testování a investice do vzdělávání v oblasti moderních technologií. 

 

Tvary, materiál a velikost šroubů

Lze u nás objednat šrouby z následujících materálů:

  • železo (Fe)
  • měď (Cu)
  • mosaz (CuZn)
  • hliník (Al)
  • hliník hořčík (AlMg)
  • stříbro (Ag)

 

K dispozici jsou šrouby pro spájení různých materiálů. Nabízíme vám délky až do 40 mm a v rozměrech od M 2,5 až do M 6. Šrouby jsou určeny k použití v automobilovém, nábytkářském a elektrotechnickém průmyslu, při výrobě domácích spotřebičů apod. Výroba a prodej šroubů probíha v naších prostorách ve Slovinsku (sídliště Medvody), kde máme i nástrojárnu pro výrobu a opravu nářadí. 

 

Metrické a speciální šrouby

V naší nabídce najdete šrouby s metrickým závitem (poloduté, plné) a též speciální šrouby, například šrouby s dírou ve dříku. Jsme schopni vyrobit také šrouby s různými drážkami na hlavách nebo pod hlavami. Jsme omezeni pouze v určení velikosti nebo délky šroubů.