O nás

Naše společnost Zakrajšek d. o. o. působí v oblasti nástrojařství a kovové galanterie.

Naše činnost je zaměřena především na výrobu nýtů (plné nýty, poloduté nýty), svorníků, os a šroubů s metrickým závitem. Pro výrobu či opravu nástrojů máme k dispozici vlastní nástrojárnu.

Začátky společnosti sahají do roku 1965, kdy řemeslné práce probíhaly v rodinném kruhu. Společnost Zakrajšek d. o. o. byla založena v roce 2000, vytvořená ze živnosti Orodjarstvo in kovinska galanterija, Sašo Zakrajšek s. p. Kvůli stálému zvyšování objemu výroby byl podnik přesunut do nových prostorů.

O nás

Dnes má společnost sídlo a výrobní prostory na Škofjelošké cestě 36 v Preske při Medvodách.

Činnost naší společnosti je založena na mnohaletých zkušenostech, odborných znalostech zaměstnanců jako i na vizi s jasnými cíli. Hledáme nové výzvy, usilujeme o moderní přístup ve výrobě vysoce kvalitních výrobků, snažíme se co nejrychleji reagovat na požadavky a spolupracovat s kvalitními a spolehlivými partnery a dodavateli. Dlouholetá spolupráce s některými obchodními partnery je důkazem toho, že naše produkty jsou kvalitní, ceny konkurenční a že naši klienti jsou s naší prací spokojeni.

Vyrábíme asi 250 tun sériových produktů ročně na základě objednávek již etablovaných obchodních partnerů. Nicméně jsme k dispozici i pro menší firmy se speciálními požadavky.

Kontaktujte nás a dohodneme se na další spolupráci.

Přeji vám úspěšný pracovní den!

Sašo Zakrajšek
Ředitel
Ředitel Zakrajšek